PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ EKSKURSIJA Į LIETUVOS SOSTINĘ

Pamokų metu buvo daug kalbėta apie Lietuvos istoriją, Gedimino pilį, televizijos bokštą, Vilniaus 700 metų jubiliejų, tad nusprendėme artimiau pažinti sostinę. Gražų birželio 2 d. rytą 2-4 klasių mokiniai ir jų mokytojos S. Žukauskienė, E. Lingaitė, D. Petrauskienė, R. Lukauskienė iškeliavo į Vilnių. Pasigrožėjome arkikatedra ir nuo paminklo kunigaikščiui Gediminui pradėjome edukacinę ekskursiją „Vilnius tavo kuprinėje“.  Šios ekskursijos tikslas –  interaktyviai, įtraukiai ir įdomiai supažindinti Lietuvos moksleivius su sostinės istorija ir šiuolaikiniu jos veidu, fiksuojant pagrindinius istorinius elementus, kurie leido susiformuoti šiuolaikiniam miestui. Apžiūrėję objektus, išklausę istorinius faktus, atlikę užduotis, tęsėme kelionę. Mūsų laukė dangų remiantis statinys. Vilniaus TV bokštas yra išskirtinių įspūdžių ir brangių atsiminimų vieta, kurios istoriją kuria kiekvienas mūsų.  Tai ne tik vienas žymiausių Lietuvos objektų, bet yra tapęs ir mūsų šalies kovotojų už laisvę simboliu, kurį visada prisimename per Laisvės gynėjų dieną. Išklausę bokšto istoriją, pakilome pasižvalgyti į sostinę iš 19 aukšto. Daug naujo sužinojome apie Lietuvos sostinę, o ką jau žinojome, pamatėme realybėje. Įspūdingas Vilnius! Norisi dar apsilankyti.

3 klasės mokytoja                                                                                                     Edita Lingaitė

4a klasės mokytoja                                                                                                   Rasa Lukauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *