PIRMOKAI KELIAUJA

Gegužės 26-ąją dieną 1 klasės mokiniai kartu su mokytoja Brigita ir mamytėmis išvyko į išvyką po Pakruojo apylinkes. Pirmoji stotelė – Margo Ponio žirgynas. Čia mokiniai žaidė smagų orientacinį žaidimą ir taip susipažino su žirgyno teritorija. Po to sekė pažintis su žirgyno gyvūnais – ožkomis, triušiais, poniais, arkliais. Pirmokai mokėsi rūpintis gyvūnais – juos maitino, šukavo ir išgirdo subtilybes apie jų priežiūrą ir saugų elgesį šalia šių gyvūnų. Šią smagią edukaciją vainikavo jojimas su žirgu ar poniu. Kupini įspūdžių ir šypsenų mokiniai tęsė kelionę į Pakruojo dvarą. Čia pasigrožint gamta keliavome į edukaciją „Dūzgiantis dvaro bičių gyvenimas“. Čia tęsė pažintį su gyvūnais. Tai ši edukacija skirta bitėms. Vaikai susipažino su bičių aviliu, priežiūros priemonėmis. Taip pat pasigamino iš bičių vaško žvakę bei pakabuką. Šią edukaciją baigėme bičių medaus degustacija. Pasisaldinę širdeles ir kupini įspūdžių vaikai keliavo namo po turiningos dienos.
1 kl. mokytoja Brigita Kiršanskienė.