PERGALĖ TARPTAUTINIAME KONKURSE

Šiandieniniame pasaulyje visų pirma reikia tikėjimo liudytojų. Ypatingas tikėjimo liudytojas buvo šv. Pranciškus Asyžietis, kuris pirmasis sukūrė pirmąją prakartėlę Greccio mieste, todėl buvo organizuojamas tarptautinis konkursas, siekiant paskatinti vaikus ir jaunimą giliau išjausti Jėzaus gimimo sceną ir paminėti 800 metų jubiliejų, kai buvo sukurta pirmoji prakartėlė.

Dvi mūsų mokyklos atstovės, Amanda Launikonytė ir Skaistė Drungilaitė, dalyvavo tarptautiniame meno konkurse „Prakartėlė vaikų ir jaunimo akimis“. 

Konkursas sulaukė 300 darbų iš 13 pasaulio šalių: Bolivijos, Brazilijos, Bulgarijos, Kinijos, Kroatijos, Etiopijos, Indijos, Kazachstano, Lenkijos, Lietuvos, Vokietijos, Norvegijos, Vengrijos. 

Po gegužės 26 d. įvykusio vertintojų posėdžio buvo paskelbti konkurso nugalėtojai ir paaiškėjo, kad savo amžiaus grupėje Amandos darbas pelnė 3 vietą. 

Nuoširdžiai sveikiname Amandą, džiaugiamės ir didžiuojamės jos pasiekimu. 

Labai dėkoju merginoms už dalyvavimą konkurse, skirtą laiką darbams atlikti bei mokyklos vardo viešinimą tarptautiniu mastu. 

Daugiau informacijos tinklapyje: https://kuria.pl/katecheza/aktualnosci/Miedzynarodowy-Konkurs-Plastyczny-Zlobek-Betlejemski-oczami-dzieci-i-mlodziezy_4884 

Tikybos mokytoja Irena Liutkevičienė 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *