PENKTOKŲ APSILANKYMAS PAPILĖJE

Minėdami jau gerokai link pabaigos beeinančius mokslo metus, šįkart visi 5 klasės mokiniai vyko tyrinėti dalelės nuostabaus Akmenės krašto- Papilės miestelio. Įdomių potyrių bei puikios nuotaikos kupina kelionė prasidėjo prie pačiame Papilės centre pastatyto paminklo Simonui Daukantui, o vėliau buvo aplankytas ir jo kapas.

 Aptarę garbios asmenybės nuopelnus, mokiniai patraukė į jo vardo memorialinį muziejų, kur mokėsi įvaldyti rašymo plunksna meną. Tuomet, pasigrožėję šalia esančia Šv. Juozapo bažnyčia, visi patraukė į žygį gamtoje nepakartojamu ir įstabiu Jurakalnio geologiniu pažintiniu taku. Keliavimas juo buvo pilnas puikaus nusiteikimo, ypatingai daug klegesio ir įspūdžių suteikė Jurakalnio apžvalgos bokštas bei šalia jo įkurta poilsio vieta. Paskutinis žymus Papilės objektas buvo 15-kamienė liepa, kurios kamienus vaikai uoliai skaičiavo ir tikrino ar jų tikrai tiek esama.

5 klasės vadovė D. Bulanovienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *