Gegužės 26d. ,,Pelėdžiukų” gr. ugdytiniai lankėsi Gustuko picerijoje Šiauliuose.
Vaikai mokėsi gražaus elgesio viešoje vietoje – kaip mandagiai bendrauti prie stalo, kultūringai elgtis kavinėje bei draugiškai leisti laiką kartu. Mažieji ne tik smagiai bendravo, bet ir buvo pavaišinti gardžiomis picomis bei bulvytėmis .![]()
![]()
Po jaukaus pasibuvimo radome laiko aplankyti ir šalia esančią žaidimų aikštelę, kur netrūko juoko, judrių žaidimų ir gerų emocijų.![]()
![]()
Nuoširdžiai dėkojame Gustuko picerijos kolektyvui už šiltą priėmimą, vaišes ir sukurtą jaukią atmosferą. Tokios išvykos vaikams dovanoja ne tik smagias akimirkas, bet ir vertingas socialines patirtis.




