,,PELĖDŽIUKŲ” GR. IŠVYKA Į GUSTUKO PICERIJĄ

Gegužės 26d. ,,Pelėdžiukų” gr. ugdytiniai lankėsi Gustuko picerijoje Šiauliuose.

Vaikai mokėsi gražaus elgesio viešoje vietoje – kaip mandagiai bendrauti prie stalo, kultūringai elgtis kavinėje bei draugiškai leisti laiką kartu. Mažieji ne tik smagiai bendravo, bet ir buvo pavaišinti gardžiomis picomis bei bulvytėmis .🍟😊

Po jaukaus pasibuvimo radome laiko aplankyti ir šalia esančią žaidimų aikštelę, kur netrūko juoko, judrių žaidimų ir gerų emocijų.☀️🎈

Nuoširdžiai dėkojame Gustuko picerijos kolektyvui už šiltą priėmimą, vaišes ir sukurtą jaukią atmosferą. Tokios išvykos vaikams dovanoja ne tik smagias akimirkas, bet ir vertingas socialines patirtis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *