PAŽINTIS SU FOTOGRAFIJA

 Priešmokyklinio ugdymo „Boružiukų“ grupės vaikai susipažįsta su fotografija. Išsiaiškinę pagrindinius fotografavimo ypatumus, patys tapo „fotografais“.  Darželio kieme, išvykų metu vaikai ieškojo spalvingų rudens paveikslų, kuriuos patys  ar su auklėtojų pagalba užfiksavo. Taip pat patys kūrė ir fiksavo žaismingus paveikslus iš rudeninės gamtinės medžiagos. Naudodamiesi nuotraukų redagavimo programėlėmis kūrė savo portretinėms nuotraukoms dizainus. Vaikai susipažino net su senoviniais foto aparatais, kurių parodėlę grupėje suorganizavo tėveliai.  Norėdami sužinoti dar daugiau apie fotografiją, „boružiukai“ apsilankė Šiaulių fotografijos muziejuje; apžiūrėjo muziejaus ekspozicijas, senovinėje foto atelje nusifotografavo bei sudalyvavo edukacijoje „Fonograma – šešėlio vaizdo drama“. Vaikai patys sukūrė paveikslėlius, kuriuos šviesos pagalba nufotografavo, nuotraukas ryškino ryškaluose, fiksavo fiksaže bei plovė vandeniu. Grįžus į grupę surengė nuotraukų parodėlę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *