PASKUTINĖS MOKSLO METŲ AKIMIRKOS…

Mokslo metai baigėsi… Birželio 20 dieną 6-10 klasių mokiniai rinkosi į šventinę popietę, kurioje akį džiugino šokiai, skambėjo dainos, eilės, sveikinimo žodžiai, skirti visiems, baigusiems šiuos mokslo metus. Geriausiems buvo įteiktos padėkos už labai gerą mokymąsi, sportinę veiklą, aktyvų dalyvavimą neformaliojo ugdymo veikloje ir už kitus per mokslo metus sukauptus nuopelnus. Ypatingai pasidžiaugta mokiniais, padariusiais didžiausią asmeninę pažangą moksle.

Visus į karščiu alsuojantį šurmulį kviečia vasara. Tai įvairiaspalvis laikotarpis – vieni atostogaus, kiti dirbs, kažkas mokysis – gal išmoks naują užsienio kalbą, o gal kelių eismo taisykles.

Tegul ši vasara visiems būna ypatinga. Pasidžiaukime kiekviena jos akimirka. O Rugsėjo 1-ąją vėl susitikime Kužių mokykloje. Geros Jums vasaros!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *