PAMOKOS PATYRIMINĖJE STOVYKLOJE „ŠILELIS“

Birželio 8 ir 9 d. devintokų ir dešimtokų tradicinės pamokos persikėlė į stovyklavietę „Šilelis“, įsikūrusią gražaus pušyno ir Ventos upės vingio apsuptyje. Čia mokiniai dalyvavo kruopščiai suplanuotose patyriminėse veiklose. Stovyklos programą parengė viešoji įstaiga „Tobulėjimas“. Organizacija siekia įtraukti kuo daugiau jaunų žmonių į aktyvią, tikslingą veiklą, propaguoti pilietiškumą, patriotiškumą, socialinį aktyvumą, stiprinti lygiavertiškumo, garbės ir pareigingumo jausmą.

Stovyklautojai varžėsi fiziškai įveikiamų kliūčių ruože, žaidė sportinį, taktinį karinį žaidimą „Airsoft“, šaudė į taikinius iš pneumatinių ginklų, mokėsi įkurti ugnį be degtukų, praktinės patirties įgijo PMP (pirmosios medicinos pagalbos) mokymuose. Naudinga patirtis buvo mokytis išgyventi ekstremaliomis sąlygomis, orientuotis vietovėje pagal kompasą ir žemėlapį. Dalyvaudami komandiniame protmūšyje pasitikrino ir įtvirtino įvairių mokomųjų dalykų pamokose įgytas žinias.

Baigiantis stovyklai buvo susumuoti rungčių rezultatai, paskelbti nugalėtojai. Džiugu, kad triumfavo draugystė ir bendrystė. Klasės auklėtojos pradžiugino vaikus saldžiais prizais, o  organizatoriai įteikė atminimo dovanėles.

Informaciją pateikė klasių vadovės L. Jankauskienė ir M. Purienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *