PAMINĖTA PASAULINĖ LIGONIŲ DIENA

Vasario 11 dieną minima pasaulinė ligonių diena. Šią dieną minėti visame krikščioniškajame pasaulyje pakvietė popiežius Jonas Paulius II 1992 m. gegužės 13 d. Sekdami jo pavyzdžiu su neformaliojo ugdymo „Klubas Savas“ 1-4 klasių mokinukais ir savanorėmis iš 7-8 klasių paminėjome išskirtinai.

Neformalių užsiėmimų metu buvo kuriamos atvirutės sergantiems asmenims. Mokiniai kūrė atvirutes savarankiškai, pasitardami ir papildydami vieni kitų darbus. Sukūrus atvirutes su savanorėmis aplankėme Šiaulių Moters ir vaiko klinikos ir Šiaulių Respublikinės ligoninės koplytėles, kuriose palikome sukurtas atvirutes sergantiems.

Naudodamiesi proga aplankėme ir gyvybės langelį, aiškinomės jo naudą ir prasmę. Merginos susipažino su koplytėlėje rastais votais ir sužinojo jų reikšmę.

Džiaugiamės prisidėdami prie šios dienos minėjimo.

Klubo Savas mokytoja Irena Liutkevičienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *