Paskutinį gegužės penktadienį mokykloje vyko tradicine tapusi Padėkos mokyklos bendruomenei šventė, subūrusi mokinius, mokytojus, tėvus ir garbius svečius pasidžiaugti bendrais pasiekimais, įvertinti pastangas bei padėkoti tiems, kurie savo darbu, talentu ir atsidavimu kuria mokyklos sėkmės istoriją.
Šventėje dalyvavo Šiaulių r. savivaldybės kultūros skyriaus vedėjas T. Vaitkus, Šiaulių rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus vyresn. specialistas R. Marcinkus, Kužių seniūnijos seniūnė J. Rudavičienė, Kužių parapijos kunigas T. Reinys, bei Kužių miestelio bibliotekos atstovė R. Bielskienė. Svečiai sveikino bendruomenę, džiaugėsi mokinių pasiekimais ir linkėjo neprarasti ryžto siekiant naujų tikslų.
Renginio metu mokiniams, mokytojams ir tėvams buvo įteiktos mokyklos direktorės Ž. Kavaliauskienės padėkos už puikius pasiekimus Šiaulių r. olimpiadose, sporto varžybose, šalies konkursuose, aktyvų dalyvavimą mokyklos veiklose, bendruomeniškumą ir nuoširdų indėlį į mokyklos gyvenimą. Ypatingas dėmesys skirtas mokinių tėvams, kurie savo palaikymu, motyvacija ir pagalba prisideda prie vaikų ugdymo sėkmės.
Sveikindama susirinkusiuosius mokyklos direktorė Ž. Kavaliauskienė džiaugėsi mokyklos bendruomenės sutelktumu, aktyvumu ir gebėjimu drauge siekti bendrų tikslų. Ji pabrėžė, kad kiekvienas mokinio pasiekimas yra bendro mokinių, mokytojų ir tėvų darbo rezultatas, o stipri bendruomenė yra didžiausia mokyklos vertybė.
Šventę papuošė mokinių meniniai pasirodymai, šilti padėkos žodžiai ir nuoširdžios emocijos. Dar kartą įsitikinta, kad ši graži tradicija ne tik leidžia pasidžiaugti pasiekimais, bet ir stiprina bendrystę, skatina didžiuotis savo mokykla bei kurti ją kartu.





