NORIM IŠTARTI AČIŪ

Kalėdų laukimo metu apmąstomi praėjusių metų geri ir blogi darbai, susimąstoma apie save. Tačiau priešmokyklinės „Boružiukų“ grupės vaikučiai prisiminė ir šalia esančius bei savo artimuosius.  Ne tik prisiminė, bet ir nusprendė padėkoti už jų darbus, rūpestį bei dėmesį jiems. „Boružiukai“ aplankė mokyklos direktorę, pavaduotojas bei kitus darbuotojus, užsuko į Kužių miestelio biblioteką. Visiems pasakė nuoširdų AČIŪ, įteikė savo paruoštas  padėkas bei palinkėjo gražių švenčių. Vaikai nepamiršo padėkoti ir savo tėveliams, savo šeimai, kūrė dėkingumo pilnus piešinukus. Dėkingumas nebūna vienpusis, vaikučiams padėkos žaisliukus kūrė tėveliai, kuriais papuošėme kalėdinę eglutę.
Stengėmės suteikti gerų emocijų žmonėms, kurie mumis rūpinasi, bet patikėkite, patys tų emocijų gavome šimteriopai daugiau. Tad visiems gražių, jaukių šiltų Kalėdų ir laimingų Naujųjų Metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *