NETRADICINĖ LIETUVIŲ KALBOS PAMOKA

Birželio 5 d. penktokams vyko netradicinė lietuvių kalbos pamoka, skirta lietuvių kalbos paskelbimo valstybine 35 m. sukakčiai paminėti. Pamoką organizavo ir vedė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Lilita Jankauskienė ir Kužių mstl. bibliotekininkės Nijolė Viktoravičienė ir Rita Bielskienė.

Pamoka netradicinė, nes vyko ne mokyklos klasėje, o kupole, ją vedė ne viena, o trys mokytojos, už teisingai atliktas užduotis ne kaupiamasis įvertinimas interaktyvioje klasėje „ClassDojo“, o saldus prizas.

Pamoka organizuota laikantis mokykloje susitartų geros pamokos bruožų: aiškus ir suprantamas mokiniams, pamatuojamas (su vertinimo kriterijais)  mokymosi uždavinys, lanksti pamokos struktūra, klasei pritaikyti mokymosi būdai, metodai, įtraukiantys mokinius į aktyvų mokymąsi (bendradarbiavimas, savivaldus mokymasis), aktuali, prie mokinių poreikių pritaikyta, mokymosi medžiaga, įsivertinimas, refleksija.

Informaciją pateikė L. Jankauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *