NETRADICINĖ INTEGRUOTA PAMOKA  KETURIOSE MOKYKLOSE

2023 metai mūsų šalies  sostinei Vilniui ypatingi, ji mini 700-ąjį gimtadienį. Šiai progai ir buvo skirta integruota istorijos, lietuvių kalbos, informacinių technologijų pamoka „Neakivaizdinė kelionė į XIV-XVI amžiaus Vilnių“. Pamoką rengė ir vykdė 4 mokyklos: Šiaulių rajono Kužių mokykla, Violeta Laurutienė istorijos mokytoja ekspertė, Daiva Virkutienė informacinių technologijų mokytoja metodininkė, Šiaulių m. Medelyno progimnazija, Laura Sasnauskienė istorijos mokytoja metodininkė, Rita Malevičienė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė, Radviliškio r. Pažinimo licėjus, Renata Andrijauskė istorijos vyresn. mokytoja, Gruzdžių  vaikų  socializacijos centras Tatjana Borisevičienė specialioji pedagogė, logopedė ekspertė, Vaida Misevičienė psichologė. Pamokoje dalyvavo 8, 7, 4  klasių mokiniai.

Pamokos uždaviniui formuluoti, vertinimui ir reflektavimui naudojama Mentimeter programa. Kiekviena mokykla pristatė savo kūrybinius darbus. Virtualios ekskursijos buvo labai įdomios, mokiniai kvietė aplankyti įdomiausias, paslaptingiausias sostinės Vilniaus vietas.

Pamoką stebėję mokytojai aptarė ir vardijo pamokos geruosius bruožus, nusakė ką reikia tobulinti.

Privalumas, kad tokio tipo pamokoje mokiniai ugdosi pažinimo, komunikavimo, skaitmenines, kūrybiškumo, pilietiškumo kompetencijas.

Pamoką padėjo organizuoti Šiaulių rajono švietimo pagalbos tarnyba.

Violeta Laurutienė, Tatjana Borisevičienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *