MOKYKLOS MOKYTOJA VIOLETA LAURUTIENĖ DALYVAVO XIII-AJAME LIETUVOS KRAŠTOTYROS SUVAŽIAVIME

    2023 m. balandžio 22 dieną Anykščių L. ir S. Didžiulių viešojoje bibliotekoje vyko XIII-asis Lietuvos kraštotyros draugijos ataskaitinis-rinkiminis suvažiavimas, kuriame dalyvavo ir Šiaulių rajono kraštotyrininkai: Šiaulių rajono kraštotyros draugijos  pirmininkė, Šiaulių rajono Metų kraštotyrininkė  Laimutė Varkalienė, Kužių mokyklos ir L. Ivinskio gimnazijos istorijos mokytoja Violeta Laurutienė, Jonas Kiriliauskas, Vida Ragauskienė, Laurynas Švambaris, Rita Bielskienė.

    Suvažiavimo metu sveikinimo žodį tarė ir ataskaitinį pranešimą perskaitė šios draugijos pirmininkas,  gamtos mokslų daktaras, etnologas, mokslo istorikas,  profesorius Libertas Klimka.  Savo pranešime pirmininkas daug gražių žodžių skyrė Šiaulių rajono kraštotyrinei veiklai ir jos  skatinimui. Pasidalino mintimis, kad reikia  deramą dėmesį kreipti į jaunimo ugdymą, įtraukiant jį į kraštotyrinę veiklą.

    Kužių mokyklos istorijos  mokytoja, Šiaulių rajono Metų kraštotyrininkė Violeta Laurutienė skaitė pranešimą, skirtą  mokyklinei  kraštotyrai „Nuo artimo prie tolimo“,  kuris buvo labai teigiamai įvertintas suvažiavimo dalyvių ir  savo srities žinovų. Savo pranešime mokytoja pristatė 20- ties metų kraštotyrinę patirtį Kužių mokykloje, pasidžiaugė jaunųjų kraštotyrininkų prasminga veikla,  pasiekimais ir bendradarbiavimu kraštotyros darbuose  su Tatjana Borisevičiene.

Mokytoja Violeta Laurutienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *