MOKYKLOS LENGVAATLEČIAI RESPUBLIKOS FINALINĖSE VARŽYBOSE

Gegužės 21 dieną Šiauliuose vyko Lietuvos respublikos finalinės mažųjų mokyklų lengvosios atletikos komandinės varžybos. Mūsų merginų komanda, kurios sudėtyje Erika Šiopytė, Eva Rozgaitė, Gerda Spudytė, Urtė Mitrijevaitė bei Lėja Paulauskaitė, garbingai atstovavo Šiaulių rajoną. Į Šiaulius suvažiavo 29 rajonų nugalėtojos, iš kurių daugiausiai buvo gimnazisčių komandos, t.y. vyresnių klasių moksleivės, su jomis ir teko varžytis. Geriausiai sekėsi Erikai, kuri Lietuvos mastu tapo antros vietos laimėtoja šuolio į tolį rungtyje, rezultatas 474 cm. Prizininke rutulio stūmime tapo Eva Rozgaitė – trečia vieta. Gerda Spudytė 100 m bėgime tik akimirka buvo lėtesnė už prizininkes, tad ketvirta vieta Lietuvoje… Urtė ir Lėja pasirodė kiek kukliau ir į prizines vietas nepretendavo. Tad komanda, dalyvaudama su vyresnėmis varžovėmis, užėmė 11 vietą Lietuvoje. Tai gražus pasiekimas. 

NET KETURIOLIKA….

     Tiek medalių,  gegužės 26 dieną, Kužių mokyklos mokiniai, iškovojo paskutinėse Šiaulių rajono sportinėse  lengvosios atletikos varžybose, Daugėlių stadione. Čia varžėsi jaunučiai ir jauniai. Absoliučioje įskaitoje, tarp visų dalyvių, daugiausiai medalių iškovojo Erika Šiopytė, net 3, 100m, 200m ir šuolio į tolį rungtyse, visos pirmos vietos. Tiek pat medalių į namus parsivežė ir Eva – 2 pirmos ir trečia  vietos. Urtė Mitrijevaitė pasipuošė dviem medaliais, o Gerda Spudytė – vienu.

      Vaikinų grupėje, medaliais pasipuošė – Vilius Baltutis, Matas Žerlauskas,Kajus Kievišas, Edvinas Tomkevičius. Jie varžėsi rutulio stūmime, ieties ir disko metime absoliučioje grupėje. Jaunučių grupėje, Orestas Bitinas – tapo antros vietos laimėtoju.

       Tad keturiolika medalių ir daug diplomų atskirose amžiaus grupėse, garsina Kužių mokyklą ne tik rajone. Ačiū sportininkams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *