Mokyklos bendruomenę subūrė Padėkos šventė

Gegužės 22 dienos pavakarę į Padėkos mokyklos bendruomenei šventę susirinko gausus būrys ugdytinių, mokinių, tėvų ir svečių. Šventės dalyvius pasveikino mokyklos direktorė Žaneta Kavaliauskienė ir padėkojo visiems už nuveiktus darbus, pasiektus tikslus. Pasveikinti mokyklos bendruomenę atvyko ir Šiaulių r. savivaldybės kultūros skyriaus vedėjas Tomas Vaitkus, kuris pasidžiaugė, jog šventė visus suburia apmąstyti mokyklos pasiekimus ir  pasidžiaugti vieni kitų sėkme.

Visus mokslo metus mokiniai, mokytojai dalyvavo įvairiose olimpiadose, konkursuose, varžybose, todėl šiais mokslo metais net  41 mokinys ir 12 pedagogų buvo apdovanoti direktoriaus padėkomis už pasiekimus Šiaulių  r. ir šalyje. Galime pasidžiaugti, kad mūsų mokyklos mokiniai savo laimėjimais ir pasiekimais nė kiek nenusileidžia  kitų  Šiaulių r. mokyklų ir net gimnazijų mokiniams.

Mūsų mokykla bendradarbiauja su įvairiais socialiniais partneriais, tačiau daugiausiai kultūrinių renginių, edukacijų, projektų, pamokų tenka organizuoti pasitelkiant Kužių bibliotekos darbuotojas Nijolę Viktoravičienę ir Ritą Bielskienę, Šiaulių rajono savivaldybės kultūros skyriaus Gilaičių filialo darbuotojas  Reginą Krikštanavičienę ir Kristiną Lučinskaitę. Joms bus perduotos direktoriaus padėkos.

          Renginyje koncertavo mokytojų Kristinos Daukšaitės, Ritos Vaivadienės, Irenos Dunauskienės, Lilitos Jankauskienės paruošti ugdytiniai ir mokiniai.

          Tikimės, kad   Padėkos mokyklos bendruomenei renginys taps tradiciniu, nes juk dėkingumą vienas kitam jaučiantys ir puoselėjantys  žmonės yra laimingesni ir lengviau atlaiko visus gyvenimus išbandymus. Dėkingumas žmogui padeda augti ir tobulėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *