BAIGIANTIS 1-4 KLASIŲ MOKINIŲ MOKSLO METAMS                               

Kaip greitai bėga laikas… Čia nuaidi rugsėjo 1-osios skambutis, čia jis skelbia mokslo metų pabaigą… Ketvirtos klasės mokiniai gegužės 30 d. surengė popietę „Paliekame tave, pradine, gražiausiais žodžiais pavadinę“. Jos metu skambėjo posmai, dainos, sušoktas pirmasis valsas. Tėveliams buvo įteikti mokinių parašyti padėkos laiškai. Mokytoja R. Lukauskienė prisiminė daugybę puikių kartu praleistų akimirkų ir linkėjo mokiniams sėkmės. 

 Birželio 7 d.  vyko pradinių klasių mokinių mokslo metų pabaigos šventė ,,Sveika vasarėle“, kurioje dalyvavo pradinių klasių mokytojos S. Žukauskienė, E Lingaitė, V.Trasevskienė, D. Petrauskienė, R. Lukauskienė ir 1-4 klasių mokiniai. Mokyklos  direktorė Žaneta Kavaliauskienė pasveikino visus su švente, apibendrino nuveiktus darbus, pasidžiaugė mokinių pasiekimais 2021-2022 m. m. ir įteikė 13 mokinių  padėkas už puikius ugdymosi rezultatus. Ketvirtokams įteikti pradinio išsilavinimo pažymėjimai. Po mokinių surengto koncerto,  visi žiūrėjo spektaklį ,,Žvaigždės pelėdoms“.

  Trumpam atsisveikiname su mokykla. Dabar ilsėsimės, džiaugsimės visais vasaros malonumais.

Mokytoja S. Žukauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *