MOKINIŲ TARYBOS INICIATYVA PROJEKTAS TARNAUJANT „ŠV. VELYKŲ BELAUKIANT!“

Pavasario atostogoms artėjant, mokinių tarybos atstovai inicijavo projektą „Šv. Velykų belaukiant!“. 8 kl. mokiniai – Jaunius Mockus, Lukas Lidikauskas, Gerda Bernotaitė, Aina Griščenkovaitė, Eitvydas Bielskis, Armandas Antanavičius vedė pamokėles pradinių klasių mokiniams. 1-4 klasių mokinius vyresnieji supažindino su Šv. Velykų tradicijomis, vyko viktorina. Mokinių tarybos pirmininko Jauniaus Mockaus įspūdžiai pasibaigus projektui .“ Mums labai patiko, buvo ypač smagu matyti džiaugsmą mažųjų akyse, kai jie atsakydavo į užduotus klausimus. Jautėmės,  kaip tikri mokytojai. Mums vyresniesiems  ruošimasis pamokai buvo įdomus ir naudingas,  mes patys sužinojome daug naujų dalykų apie Šv. Velykų papročius.

6-7 klasių mokiniai – Kamilė Paštuolytė, Martynas Grakauskas, Paulina Volodkaitė, Gabija Baltutytė, Estela Norkutė organizavo ir pravedė žaidimą  „Surask lobį“ darželio priešmokyklinės grupės vaikams. Mažieji atlikdami užduotis, žaisdami žaidimus mokyklos teritorijoje ieškojo „lobio“. O „lobis“ visa dėžė šokoladinių kiaušinių.

Mokinių tarybos kuratorė V.Laurutienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *