MOKINIŲ LAIMĖJIMAS RESPUBLIKINĖJE KONFERENCIJOJE, MOKYTOJŲ PRANEŠIMAI RAJONO METODINĖJE DIENOJE

Kovo 30 d. vykusioje respublikinėje teorinėje-praktinėje bendrojo ugdymo mokyklų konferencijoje „Vaiko sveika gyvensena šiandien – galimybės ir perspektyvos“ mūsų mokinės Gabija Baltutytė, Estela Norkutė, Paulina Volodkaitė pristatė pranešimą „Svajonių mokykla“ ir gavo Klaipėdos miesto policijos komisariato nominaciją už bendruomeniškiausią kūrybinį darbą. Mokines ruošė Tatjana Borisevičienė ir Violeta Laurutienė.

Balandžio 12 d. vyko Šiaulių rajono mokytojams, vadovams skirtas metodinių dienų „Keičiuosi ir keičiu“ renginys „Pasaulio kavinė“. Tatjana Borisevičienė diskusijoje pristatė pranešimą apie skaitmeninių kompetencijų taikymą ugdymo procese. Violeta Laurutienė diskusijoje pristatė pranešimą apie pilietinį ugdymą. Violeta Laurutienė vedė II dalies užsiėmimą grupėje ir pristatė pranešimą „11-12 kl. atnaujintos Bendrosios programos „Pokyčiai ir naujos galimybės“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *