MOKINIŲ DALYVAVIMAS RESPUBLIKINIAME EILĖRAŠČIO SKAITYMO KONKURSE „SPARNUOTIEJI GIESMININKAI“

     Gegužės 12 d. mūsų mokyklos mokiniai: pirmokas Domantas Šliupas, antrokė Amelija Andrijauskaitė, ketvirtokė Lorena Budrytė ir septintokė Gabija Kapitonovaitė dalyvavo respublikiniame eilėraščio skaitymo konkurse „Sparnuotieji giesmininkai“. Konkurso tikslas – ugdyti mokinių meninę saviraišką, kūrybinį aktyvumą, puoselėti meninio žodžio suvokimą, skatinti mokinius pastebėti ir grožėtis pavasario požymiais. Konkurse II vietą užėmė 4b kl. mokinė Lorena Budrytė ir 7 klasės mokinė Gabija Kapitonovaitė. Mokinius ruošė mokytojos Tatjana Borisevičienė, Brigita Kiršanskienė, Silva Žukauskienė, Danutė Petrauskienė, Violeta Laurutienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *