MOKINIŲ DALYVAVIMAS RESPUBLIKINĖJE KONFERENCIJOJE „VAIKO SVEIKA GYVENSENA ŠIANDIEN – GALIMYBĖS IR PERSPEKTYVOS“

Kovo 30 d. mūsų mokyklos mokiniai Lorena Budrytė ( 4b kl.), Paulina Volodkaitė, Estela Norkute, Gabija Baltutytė (7 kl.) dalyvavo respublikinėje konferencijoje „Vaiko sveika gyvensena šiandien – galimybės ir perspektyvos“. Konferencijos tikslas – skatinti mokinius domėtis sveika gyvensena, ugdyti teorinius ir praktinius mokinių įgūdžius sveikos gyvensenos klausimais, pažinimo ir tyrinėjimo kompetencijas. Konferencijoje buvo pristatyti 53 pranešimai. Ši konferencijas organizuojama jau 11 kartą. Mokinių darbus vertino komisija ir apdovanojo nominacijomis: aktualumas, bendruomeniškumas, informatyvumas, inovatyvumas, įtaigumas, kūrybiškumas, moksliškumas, oratoriškumas, originalumas, pozityvumas, vaizdingumas. Mūsų mokyklos mergaitės pristatė pranešimus: „Stebuklingieji ledinukai“ ir „Svajonių mokykla“. Mokines ruošė mokytojos T. Borisevičienė, D. Petrauskienė, V. Laurutienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *