MOKINIŲ DALYVAVIMAS KONFERENCIJOSE

Kovo ir balandžio mėnesį mūsų mokyklos mokiniai (Gerda Bernotaitė, Aina Griščenkovaitė, Kamilė Paštuolytė, Jaunius Mockus, Lukas Lidikauskas, Aidanas Piora) dalyvavo konferencijose: respublikinėje konferencijoje  „Ko negalima pamiršti“, tarptautinėje konferencijoje „Laisvės kelias istorijos tėkmėje“, respublikinėje konferencijoje „Mano Lietuva: domiuosi, tyrinėju, atrandu, puoselėju“, respublikinėje konferencijoje „Vaiko sveika gyvensena šiandien, galimybės ir perspektyvos“, rajono konferencijoje „Draugiška mokykla“. Mokiniai pristatė filmus: „Gyvas Romo Kalantos fakelas-pasipriešinimo simbolis“, „Laisvės trajektorijos“, „Rūkai blogai darai“, „Mažos mergaitės istorija“, „Sieksnis Sprindžio vaikas“; pranešimus „Nuo parapinės mokyklos iki šių dienų“, „Kuo svarbi žmogui atmintis“.

Mokiniams padėjo ruoštis mokytojos Tatjana Borisevičienė, Violeta Laurutienė, Danutė Petrauskienė, Laima Malakauskienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *