LIETUVOS SOCIALINIO EMOCINIO UGDYMO ASOCIACIJOS (LSEU) NARIŲ SUSITIKIMAS KRETINGOJE

Gegužės 6 dieną, Kretingos VŠĮ Pranciškonų gimnazijoje įvyko šventinė LSEU narių penkerių metų veiklos minėjimo konferencija. Susitikime dalyvavo Kužių mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Edita Brasienė. Renginio tikslas – susipažinti, pasidžiaugti ir sustiprinti vieniems kitus, rasti įkvėpimą naujoms idėjoms, naujiems darbams.

Konferencijos dalyvius sveikino LSEU prezidentė dr. Daiva Šukytė, VŠĮ Pranciškonų gimnazijos direktorius  Alvydas Virbalis, mokinių šokių kolektyvai, vaikinų choras.

Konferencijos metu svečiai turėjo galimybę prisiminti ir reflektuoti sėkmingas patirtis, dalintis ir ieškoti įkvėpimo ieškant emocinės sveikatos rakto, drąsos mokytis pažinti, jausti ir veikti.

LSEU viceprezidentės Audronės Alan vedami Asociacijos nariai apmąstė savo vaidmenį Asociacijos perspektyvoje, planavo ką gali nuveikti stiprindami ir augindami savo organizaciją.

Po konferencijos visi buvo pakviesti dalyvauti edukacinėje programoje „ Kretingos požemiai“, pasiklausyti s. Danutės Ančerytės FMSC pasakojimo apie Kretingos bažnyčią, vienuolių pranciškonų išgyvenimus, aplankyti bažnyčios požemius.

Kužių mokykla  LSEU veikloje dalyvauja  nuo asociacijos įkūrimo pradžios. Mokykloje nuosekliai vykdomos penkios prevencinės programos, vystomi mokymosi tarnaujant projektai,  tiriamas mokyklos mikroklimatas, ugdymo procese taikomas emocijų  matavimo įrankis  „Emometras“ . 1–4 ir 5–8 klasių mokiniai, priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai dalyvauja respublikinėje olimpiadoje „Dramblys“ ir kasmet įsivertina socialinio emocinio ugdymo kompetencijas.  Šiais mokslo metais pradinių klasių mokiniai dalyvavo respublikinėje SEU konferencijoje „Fizinė ir emocinė mokinių sveikata. Kaip ja rūpinamės ir ko dar turime išmokti?“. 4 klasės mokinė U. Mitrijevaitė ir 3 a klasės mokinė Austėja Pundziūtė skaitė pranešimą „Stiprinkime sveikatą“.

                 Mokykloje sukurta socialinio emocinio ugdymo vizija – kiekvienas mokyklos  bendruomenės narys turi galimybę lavinti savo socialinius emocinius įgūdžius, ugdyti emocinį intelektą ir būti laimingas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *