LIETUVOS MOKYKLŲ PRADINUKŲ ŠAŠKIŲ VARŽYBOS

Kovo 22d. Kužių mokyklos pradinukai dalyvavo rajoninėse šaškių varžybose, kur nesunkiai nugalėjo 7 komandas ir buvo suteikta galimybė atstovauti Šiaulių rajoną Lietuvos mokyklų pradinių klasių moksleivių šaškių varžybose. Lietuvos mokyklų varžybos vyko balandžio 22d. Kaišiadorių raj. Bačkonių konferencijų centre. Susitikom su 27 stipriausiomis Lietuvos pradinukų komandomis. Žaidėm 9 partijas. Pirmosios dvi partijos buvo labai sėkmingos mums, nugalėjome priešininkus, atkreipėme kitų komandų dėmesį į Kužių mokyklą. Bet po to teko susitikti su labai stipriais varžovais ir buvo visko.

Taigi, medalių neparvežėm, bet patobulėjom tikrai ir grįžom laimingi. Lietuvoje 20.

Pradinių kl. mokytoja D Petrauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *