LIETUVOS 5-8 KLASIŲ MOKINIŲ STEAM (GAMTOS MOKSLŲ-BIOLOGIJOS) OLIMPIADA

Kužių mokyklos 7 klasės mokinys Laurynas Spudas rajoninėje 5-8 klasių STEAM (gamtos mokslų -biologijos) olimpiadoje užėmė  pirmą vietą  ir buvo pakviestas atstovauti Šiaulių rajoną 7-ojoje Lietuvos 5-8 klasių mokinių STEAM (gamtos mokslų-biologijos) olimpiadoje  Klaipėdos Universitete. Šios olimpiados unikalumas – vienintelė olimpiada, kuri sukviečia jaunuosius talentus ir gamtos žinovus iš visų Lietuvos regiono savivaldybių. Olimpiados metu mokiniams teikiamos užduotys ir klausimai apima platų integruotų mokslų spektrą: biologiją, ekologiją, gamtinę geografiją, chemiją, fiziką, inžineriją, matematiką, taip pat paliečiami bendramoksliniai dalykai – etnologija, sveika gyvensena, vartotojiška kultūra. Užduočių vertinimo komisija sudaryta iš Klaipėdos universiteto mokslininkų, kviestinių svečių bei vakarų regiono mokyklų pedagogų. Olimpiada vyko  balandžio 28. Lauksime Lauryno rezultatų.

Mokytoja Ilona Kazlauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *