KVADRATO VARŽYBŲ NAUJIENOS

2022 metų  lapkričio 11 ir 15 dienomis, Šiaulių rajone buvo vykdomos 2012 metų gimusių ir jaunesnių mokinių tarpmokyklinės kvadrato varžybos. Tai  ketvirtokai ir jaunesni mokiniai. Kužių mokyklos atstovai taip pat dalyvavo šiose varžybose. Kaimo mokyklų varžybos vyko Dubysos aukštupio Bubių skyriaus sporto salėje. Nugalėję visus varžovus Kužių mokyklos mokiniai užėmė pirmąją vietą ir įgijo teisę žaisti finalinėse varžybose su Kuršėnų miesto mokyklų komandomis.

     Finalinėse varžybose vėl lydėjo sėkmė. Jau pirmosiose rungtynėse, Kužių mokykla susitiko su Kuršėnų miesto nugalėtojais St. Anglickio progimnazijos mokiniais. Varžovai nugalėti 2-1, tad liko susitikimas su Daugėlių progimnazija, kur ir turėjo paaiškėti kas taps čempionais. Kužiai buvo stipresni. Priešininkai įveikti 2-0. Tad, visų Šiaulių rajono mokyklų tarpe, užimta pirmoji vieta, kuri suteikia teisę atstovauti Šiaulių rajoną respublikinėse varžybose kaip kaimo mokyklų tarpe, taip ir tarp didžiųjų miestų komandų.        

     Mokyklos rinktinę ruošė mokytoja Danutė Petrauskienė ir Gediminas Prialgauskis. Na o mokyklą šauniai atstovavo 4b mokiniai: Orestas Bitinas, Edvinas Tomkevičius, Simas Launikonis, Karolis Abromaitis. 4a mokiniai: Edas Turskis, Jonas Gabrielius Grincevičius, Liepa Leščinskaitė, Meida Matulaitė, Eva Rozgaitė, Ieva Skurdelytė,  Jorė Jociūtė ir 3 klasės mokinė Rusnė Volodkaitė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *