KVADRATO VARŽYBŲ NAUJIENOS

Po pergalių Šiaulių rajone, mūsų mokyklos pradinių klasių kvadrato komanda, dalyvavo Lietuvos respublikos zoninėse varžybose. Pirmiausia vykome į Šiaulių miesto Gegužių progimnaziją, kur vyko miestų zoninės varžybos, tad teko varžytis su Akmenės, Šiaulių ir Joniškio miestų mokyklų komandomis, kuriose mokosi žymiai daugiau mokinių ir komandas sudaryti yra paprasčiau. Pirmąsias rungtynes burtai lėmė žaisti su šeimininkų Gegužių mokyklos komanda. Pradžia buvo sunki, pralaimėta. Po to žaidėme su Joniškio Saulės gimnazija, čia – pergalė. Paskutinė kova su Akmenės gimnazijos komanda buvo apylygė, bet nusileista varžovėms, kurios ir tapo šių varžybų nugalėtojais. Tad užimta trečia vieta.

     Sekančios zoninės  varžybos jau vyko tarp kaimo mokyklų Akmenės rajono Kruopių mokykloje. Čia sekėsi geriau, nugalėtos Plungės Alsėdžių gimnazijos ir Kruopių mokykla. Po šių varžybų tapo aišku, kad į tarpzonines varžybas vyksta Kužių mokykla, o į tarpzonines varžybas pateko 12 Lietuvos kaimo mokyklų, tarp jų ir Kužiai. Šaunuoliai vaikai. Sėkmės tolimesnėse varžybose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *