KUŽIŲ MOKYKLOS MOKINIAI RAJONO GABIŲ MOKINIŲ PAGERBIMO ŠVENTĖJE

https://www.siauliuraj.lt/naujienos-gn/455/siauliu-rajono-savivaldybes-gabiu-mokiniu-ju-tevu-globeju-ir-mokytoju-pagerbimo-sventeje-apdovanoti-net-74-asmenys:2960

Birželio 16 d. Šiaulių r. savivaldybės Kuršėnų kultūros centre vyko rajono gabių mokinių pagerbimo šventė. Pagerbta ir apdovanota ir mūsų mokyklos mokinių grupė, jaunieji kraštotyrininkai: Ugnė Jokubauskaitė, Paulina Volodkaitė, Gabija Baltutytė, Kamilė Paštuolytė, Gerda Bernotaitė, Jaunius Mockus. Mokinių darbas „Menas, kuriame slypi tautos šaknys“ respublikiniame Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuotame konkurse „Tautos dvasios beieškant“ užėmė II vietą. 2019-2021 m. respublikinėje kraštotyros ekspedicijoje Kamilės Paštuolytės darbas įvertintas taip pat II vieta. Mokiniams ir juos ruošusiems  mokytojams Violetai Laurutienei (istorijos mokytojai ekspertei) ir Tatjanai Borisevičienei ( specialiąjai pedagogei, logopedei ekspertei) įteiktos Šiaulių r. savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus padėkos ir „Vagos“ leidyklos dovanų čekiai.

Mokytojos V. Laurutienė, T. Borisevičienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *