KUŽIŲ MOKYKLOS MOKINĖS – TARPTAUTINĖS KONFERENCIJOS DALYVĖS

Gruodžio 14 dieną dvi mūsų mokyklos aštuntokės – Kamilė Paštuolytė ir Radvilė Prialgauskytė dalyvavo nuotolinėje tarptautinėje konferencijoje „Mums rūpi ir mes dalijamės“ (angl. “We care and we share”). Dalyvauti buvo kviečiami iniciatyvūs ir pilietiški moksleiviai, galintys ir norintys pasidalinti patirtimi vykdant įvairias socialines-pilietines akcijas, iniciatyvas.

Konferencija vyko anglų kalba, o Šiaulių rajono mokinių gretas joje papildė ir svečiai iš Bulgarijos, Lenkijos bei Turkijos. Mokiniai pristatydami savo pranešimus palietė tokias jautrias temas kaip karas Ukrainoje, beglobiai gyvūnai, klimato kaita. Būtent pastarąją problemą nagrinėjo ir mūsų mokyklos mokinės Radvilė ir Kamilė. Jos pristatė pranešimą “Not the End of Global Warming”, kuriame išdiskutavo visas su pasauliniu atšilimu susijusias priežastis, jų sprendimo būdus, tvarios aplinkos kūrimo svarbą.

Mokyt.  Dovilė Bulanovienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *