KUŽIŲ MOKYKLOS BENDRUOMENĖ JUBILIEJINĖJE MIESTELIO ŠVENTĖJE

Šiemet Kužių miesteliui sukanka 370 metų. Šventėje aktyviai dalyvauja ir mokyklos bendruomenė. Pagrindinės jubiliejinės šventinės rugsėjo 10 dienos renginiai prasidėjo sportinėmis tinklinio varžybomis taurei „Kužiai-370“ laimėti. Varžybas organizavo mokyklos mokytojas Gediminas Prialgauskis. Vėliau į miestelio aikštę rinkosi seniūnijos gyventojai, svečiai, o taip pat ir gausi Kužių mokyklos bendruomenė. Vyko naujos laisvalaikio erdvės miestelio centre pristatymas ir palaiminimas. Atidarymo metu mokytojų Violetos Laurutienės ir Tatjanos Borisevičienės paruoštos mokinės Kamilė Paštuolytė, Ugnė Jokubauskaitė, Radvilė Prielgauskytė, pasipuošusios tautiniais kostiumais, perskaitė Reginos Slabienės eilėraštį „Mano Kužiai“. Vėliau visi dalyviai susibūrę į spalvingą eiseną pajudėjo link lauko estrados, kur toliau vyko šventiniai renginiai.

Lauko estradoje į sceną buvo pakviesti įvairių kartų atstovai, kurie sveikino miestelio bendruomenę. Nuo mokyklos seniūnijos bendruomenę sveikino mokinės Kamilė Paštuolytė ir Ugnė Jokubauskaitė. Jos seniūnei Jolandai Rudavičienei įteikė originalaus dokumento kopiją, kurioje parašyta, kad  „1809 metais Kužių mokykloje dirbo mokytoja moteris“. Tai anksčiausias rastas mokyklos datos paminėjimas. Vėliau vyko meninių kolektyvų pasirodymai, tarp jų ir mokyklos mokinių šokių grupė „Vaivorykštė“ vadovė Irena Dunauskienė.

Istorijos mokytoja Violeta Laurutienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *