KUŽIŲ MOKYKLOJE – ŠIAULIŲ R. ŠAŠKIŲ TURNYRAS ,,64 LANGELIAI”

Balandžio 27 d. į Kužių mokyklą  sugužėjo virš 100 priešmokyklinio ugdymo grupių ir bendrojo ugdymo mokyklų mokinių. Asmeninių varžybų metu siekta išsiaiškinti pajėgiausius šaškininkus pagal amžiaus grupes. Užimtos vietos buvo nustatomos pagal iškovotų taškų sumą.

Mūsų mokyklos trečiokams berniukams savo amžiaus grupėje sekėsi puikiai. Edvinas Tomkevičius iškovojo antrąją vietą, o Simui Launikoniui pritrūko tik pusės taško iki trečios vietos. Trečiokė Milda Adomaitytė savo amžiaus mergaičių grupėje taip pat iškovojo antrąją vietą.

Priešmokyklinės  grupės ugdytiniai Urtė Bartaševičiūtė , Gustė Jarockytė, Domas Saudargis, Rokas Liutkus ir Gabijus Vėjelis varžėsi pirmoje grupėje su  priešmokyklinio amžiaus dalyviais. Mergaičių grupėje Urtė ir Gustė tapo antros vietos nugalėtojomis, o berniukų tarpe Domas iškovojo antros vietos taurę.  Sveikiname nugalėtojus. 

Nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, diplomais ir saldžiu prizu – šakočiu.

Sveikiname trečiokus ir priešmokyklinukus, džiaugiamės jų sėkme ir skatiname kitus žaisti šaškėmis, lavinti fizines ir protines galias.

Mokytoja Danutė Petrauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *