KUŽIEČIAI SVEIKINO LIETUVĄ

Pagal Vydūną „ Tėvynė yra mūsų minčių pradžia ir esmė, slaptinga žmogaus palaima“.

Šiemet, vasario 16d. mūsų Šalis minėjo 105 Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metines.

Šventinis renginys, kurį organizavo Šiaulių rajono Kultūros skyriaus Gilaičių filialas ir Kužių mokyklos kraštotyros grupė, prasidėjo minėjimo prie paminklinio akmens Nepriklausomybės kovų dalyviams, Kužių partizanų būriui. Džiugu, kad tarp minėjimo dalyvių buvo ir jaunosios kartos atstovai 5, 7, 10 klasių mokiniai, mokytojai: Tatjana Borisevičienė, Danutė Petrauskienė, Lilita Jankauskienė, Gediminas Prielgauskis. 7 kl. mokinė, jaunoji kraštotyrininkė, Ugnė Jokubauskaitė skaitė eiles, istorijos mokytoja Violeta Laurutienė priminė istorinius faktus, sveikinimus sakė Kužių parapijos klebonas Tomas Reinys.

Vėliau šventė tęsėsi seniūnijos salėje. Reginį vedė kultūros skyriaus darbuotojos Lina ir Kristina. Mokytojų Violetos Laurutienės ir Tatjanos Borisevičienės  paruoštos 7 kl. mokinės: Paulina Volodkaitė, Gabija Baltutytė ir Estela Norkutė susirinkusiems vedė istorijos pamoką. Susirinkusieji buvo supažindinti su įdomiais faktais apie  Vasario 16 Nepriklausomybės akto signatarus, o pamoką užbaigė apklausa. Galime pasidžiaugti, kad pamokos dalyviai tikrai gerai klausė jaunųjų kraštotyrininkių pranešimo, nes aktyviai ir teisingai atsakinėjo į pateiktus klausimus.

Toliau renginyje vyko liaudiška vakaronė „Lietuva – Mano namai“, kurią papildė edukacija „Lietuviški patiekalai tada ir dabar“.

Mokytojos: Tatjana Borisevičienė ir Violeta Laurutienė

Filmas, skirtas Vasario 16

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *