KŪRYBINĖSE DIRBTUVĖS ŠIAULIŲ SANDOROS PROGIMNAZIJOJE

Lapkričio 24 keturi 4b klasės mokiniai Milda, Lorena, Lukas ir Edvinas dalyvavo konferencijoje – kūrybinėse dirbtuvėse Šiaulių Sandoros progimnazijoje. Konferencijos tikslas – ugdyti 1–6 kl. mokinių kūrybiškumą, saviraišką, (ne)verbalinę komunikaciją, skatinti jų socialinį aktyvumą, pozityvumą. Konferencijoje mokiniai aplankė penkias stoteles, pirmoje stotelėje pristatė savo pranešimus „Įsimintiniausia kelionė“, mūsų mokiniai parodė spektaklį pagal V. Petkevičiaus kūrinį „Sieksnis Sprindžio vaikas“. Antroje stotelėje „Kūrybinių ieškojimų paslaptys“ ugdė neverbalinio bendravimo gebėjimus. Trečioje stotelėje „Muzikos ritmai“ ugdė asmeninio bendravimo įgūdžius per bendrą muzikinę veiklą. Ketvirtoje stotelėje „Šokio sūkurys“ ugdė gebėjimą bendrauti judesio raiška. Penktoje stotelėje „Kelionė į savęs pažinimą per LEGO“ ugdė savivertės didinimą taikydami STEAM. Konferencijos pabaigoje mokiniai pristatė atliktus darbus: sukurtą šokį, pasirinktos melodijos įgarsinimą, surengė savo dirbinių (kalėdinių maišelių) parodą. Konferencijoje mokinius lydėjo gera nuotaika, pozityvios emocijos, pasitikėjimas savimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *