KŪRYBINĖS DIRBTUVĖLĖS ŠIAULIŲ „ROMUVOS“ PROGIMNAZIJOJE

Kovo 30 dieną, 7 klasės mergaitės Gabija K., Skaistė, Gabija B. ir Estela su tikybos mokytoja dalyvavo Šiaulių „Romuvos“ progimnazijoje, kūrybinėse dirbtuvėlėse „Verbų sekmadienį pasitinkant“.

Į renginį susirinko mokiniai iš įvairių Šiaulių miesto mokyklų ir atskirose darbo grupėse, skirtingomis technikomis, kūrė verbas. Mokiniai išbandė jėgas ir kūrybiškumą skirtingose grupelėse: piešiant, rišant iš popieriaus, rišant iš džiovintų augaliukų, dėliojant iš karpinių, kuriant kompiuteriu 3D verbas.

Po renginio dalinomės mintimis ir nuomonėmis, kad labai smagus ir įdomus renginys, labai smagi aplinka, puikūs darbo vadovai.

„Man patiko renginys, nes galėjau išreikšti savo kūrybiškumą kūrybiniuose darbeliuose“. „Man šis renginys patiko, išmokau naujų dalykų. Pradžioje buvo sunku, bet pagavus darbo sistemą – pasidarė lengva“; „Renginys buvo puikus, labai patiko, nes galėjau piešti tai, ką norėjau. Iš pradžių buvo ne drąsu, bet po truputį pripratau ir buvo viskas gerai.“; „Renginys labai patiko. Buvo labai gera mokytoja ir mes galėjome verbas daryti taip, kaip norėjome, kokių norėjome formų ir dydžių“.

Šio renginio dėka pamatėme taip pat ir tai, kad turime patys ko pasimokyti ir turime kur tobulėti, kaip asmenybės.

Dėkojame organizatoriams už gerą, pasmingą laiką, šiltą priėmimą ir suteiktas naujas žinias.

Gabija K., Skaistė, Gabija B. ir Estela ir Mokytoja Irena L.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *