„KOSMINIS NUOTYKIS“ KUŽIŲ MOKYKLOJE

Mokslo metų pabaiga  Kužių mokyklos priešmokyklinio ugdymo ir  1-4 klasių mokiniams baigėsi „Kosminiu nuotykiu“.  Šiame pažintiniame, interaktyviame, edukaciniame užsiėmime vaikai turėjo galimybę pasijusti astronautais! Mokyklos  sporto salė virto mirksinčių šviesų, besisukančių lazerių spindulių, kosminių garsų pripildyta erdve. Visi „Kosminio nuotykio“ dalyviai apsirengė astronautų kostiumus ir, žiūrėdami specialiai sukurtą filmą, pasijuto kaip kosminiame laive ir  skrisdami pro Saulės sistemos planetas, patyrė įvairių nuotykių ir netikėtumų. Tai buvo kelionė ne tik kosmosu, bet ir laiku. Grįžusius į Žemę juos pasitiko įspūdingas  herojus – net 210 cm. aukščio robotas Apollo 11. Robotas susipažino su vaikais, pasakojo jiems apie žvaigždes, astronomiją. Taip pat uždavė daug įdomių klausimų vaikams bei mielai pats į juos atsakinėjo. Renginio metu buvo sudaryta galimybė vaikams fotografuoti, pasidaryti įsimintinų asmenukių dėvint astronautų kostiumus ir pozuojant su robotu Apollo 11. Edukacijos pabaigoje vaikų laukė kosminė viktorina su apdovanojimais – specialiai projektui sukurtomis kosminėmis taurėmis! Renginio edukatorius  – Knows aktorius, buvęs profesionalus krepšininkas Paulius Skomantas.  Jam padėjo puikios asistentės – kartu atvykusi edukatorė ir mokyklos mokytojos.

Pradinių kl. mokytojos  E. Lingaitė ir R. Lukauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *