„KNYGUČIŲ VARŽYTUVĖS“

Balandžio 2 d.–Tarptautinė vaikiškos knygos diena, tad balandžio 4 d. Šiaulių r. savivaldybės kultūros centro Gilaičių filialo Kužių salėje, Kužių biblioteka su Kužių mokyklos priešmokyklinio ugdymo mokytojomis organizavo renginį „Knygučių varžytuvės“. Ruošiantis renginiui priešmokyklinio ugdymo „Boružiukų“ grupės vaikai , kartu su auklėtojomis skaitė vaikiškos literatūros knygutes, atsirinko iš jų 5 labiausiai patinkančias   ir  sukūrė smagius knygučių pristatymus. Į renginį buvo pakviesti Kužių mokyklos 1 kl. mokiniai, kuriems „boružiukai“ pristatė knygutes. Po knygų pristatymų visi vaikai turėjo galimybę prabalsuoti už labiausiai patikusią knygelę. Šįkart vaikus labiausiai sudomino Thierry Robberecht knygelė „Vilkas, kuris iškrito iš knygos“, ji pelnė daugiausia vaikų simpatijų.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja A. Žukauskienė