KETVIRTOKŲ ATSISVEIKINIMAS SU PRADINE MOKYKLA

Atrodo, viskas buvo visai neseniai. Dar tik vakar. Palikę žaislus nedrąsiai vaikai atskubėjo į pirmąją klasę. Šiandien, jau skaičiuoja paskutines dienas ir kils skrydžiui į penktąją.

4a ir 4b klasių mokiniai posmais, dainomis ir savo pirmuoju valsu atsisveikino su pradine mokykla. Prisimintos gražiausios akimirkos, ištarti šilčiausi padėkos žodžiai tėveliams, mokytojams. Mokyklos direktorė, mokytojos V.Trasevskienė, D.Petrauskienė ir R.Lukauskienė pasidžiaugė ketvirtokų pasiekimais, pergalėmis sportinėse varžybose, palinkėjo kuo didžiausios sėkmės, pasitikėjimo savimi ir svajonių išsipildymo. Pačius nuoširdžiausius žodžius vaikams skyrė tėveliai.

Rugsėjį mokinių laukia dar nespręsti uždaviniai, neperskaitytos knygos,  neatrastos tiesos. Linkime kuo didžiausios sėkmės!

4a klasės mokytoja                                          Rasa Lukauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *