KAIP MES MINĖJOME VASARIO 16-TĄJĄ?

     Vasario 16-osios renginio organizavimui skyrėme visą  prieššventinę savaitę. Pirmiausia  su pradinių klasių mokiniais išbandėme metodą „Atkurk istorinę nuotrauką“. Pradinukai rimtais veidukais stengėsi atkartoti  Lietuvos Tarybos istorinę nuotrauką. Vasario 15 d. 8 ir 9 klasių mokinės Ugnė Jokubauskaitė ir Kamilė Paštuolytė vedė pamokėles pradinukams. Mokiniai susipažino su istoriniais Vasario 16-osios, Lietuvos Nepriklausomybės dienos paskelbimo, faktais, sprendė užduotėles.

     Vasario 16-tąją Kužių miestelio bendruomenės atstovai ir gausus būrys mokyklos 5-10 klasių mokinių rinkosi prie paminklinio akmens Lietuvos nepriklausomybės kovų partizanams atminti. Sugiedojo Valstybės himną, klausė seniūnės Jolandos Rudavičienės, mokytojos Violetos Laurutienės sveikinimų. Toliau šventinio minėjimo renginys tęsėsi  Kužių seniūnijos salėje, kur mokytojų Tatjanos Boisevičienės ir Violetos Laurutienės paruoštos mokinės vedė istorijos pamoką, moterų ansamblis „Ringuva“ dainavo patriotines dainas.

Džiugu dėl mokyklos mokinių pilietinės veiklos.

 Mokytojos Tatjana Borisevičienė ir Violeta Laurutienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *