„KAI ZUIKUČIAI KALBĖJO“

Balandžio 6 d.   priešmokyklinės „Boružiukų“ grupės vaikai apsilankė Kuršėnų dvaro sodyboje, kur vaikų laukė smagi velykinė šventinė –  edukacija „Kai zuikučiai kalbėjo…“.   .

Atvykusius  vaikus pasitiko zuikutė, kuri pakvietė visus marginti kiaušinius vašku.  Vaikams tai buvo nauja patirtis.  Prisidažius kiaušinių,  miško aikštelėje,  kartu su Velykų bobute ir jos pagalbininkais – kalbančiais zuikučiais, vaikai žaidė velykinius žaidimus, ieškojo paslėptų margučių, surengė margučių ridenimo varžytuves ir džiaugėsi zuikučių giminaičiais – triušiais. O visiems deklamuojant eilėraštį atvažiavo dainuojantis Velykų bobutės cukrinis vėžimėlis, iš kurio vaikai pasivaišino cukriniais saldainiais!

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos L.Legačinskienė ir A. Žukauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *