JUNGTINĖ 5 IR 8-10 KLASIŲ IŠVYKA Į ANYKŠČIUS

Prieš pat rudens atostogas, spalio 28 dieną, didžioji dalis Kužių mokyklos mokinių vyko į jungtinę skirtingų klasių ekskursiją į Anykščius. Važiuojančių klasių auklėtojos Daiva ir Lilita nuodugniai suplanavo įspūdžių bei edukacinių veiklų kupiną maršrutą.

Anykščiuose visos mokiniams skirtos įdomybės prasidėjo nuo Kultūros paso edukacijų, vykusių Šeimyniškėlių (Vorutos) piliakalnio istoriniame komplekse: „Medinių pilių Lietuva“, „Viduramžių darbai ir pramogos medinėje pilyje“, „Vorutos radiniai pasakoja“. Ir kiek gi džiaugsmo bei pasimėgavimo būta mokinių akyse! Kiek juoko ir krykštavimų skambėjo užsiimant edukacinėmis veiklomis, žaidimais bei smagiomis pramogomis. Ne žodžiais, tik nuotraukomis tai įmanoma nusakyti.

Po to mokinių kupinas autobusas patraukė link „Laimės žiburiu“ vadinamo Jono Biliūno kapo bei paminklo ant Liudiškių kalvos. Kokia pramoga buvo į tą kalvą užkopti bei viską apžiūrėti iš tokių aukštybių! Neliko pamirštas ir nuostabusis Medžių lajų takas- pirmasis takas Baltijos valstybėse ir visoje Rytų Europoje, kur galima pasivaikščioti medžių lajų/viršūnių lygyje. Kokie neišpasakyto grožio rudenėjančios gamtos vaizdai atsivėrė iš ten esančio apžvalgos bokšto! Visiems gniaužė kvapą nuo to grožio.

Na ir galiausiai visi su nekantrumu vyko į paskutinę išvykos pramogą- pačią laukiamiausią, juk kitaip vaikai nebūtų vaikais- Labirintų parką. Su pačiu didžiausiu džiugesiu ir šypsenomis vaikai nėrė į ten buvusias atrakcijas- įvairius siaubo kambarius, suposi milžinišku piratų laivu, krykštaudami bėgiojo nuo zombiais apsirengusių parko darbuotojų, fotografavosi su ant suoliukų sėdinčiais skeletais. Visko net neišpasakosi. Bet įspūdžiai puikūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *