ĮSPŪDŽIŲ PILNA DIENA „ŽIOGELIŲ“ GRUPĖS VAIKAMS

Gegužės 30 d. ikimokyklinio ugdymo „Žiogelių“ grupės ugdytiniai atsisveikino su pavasariu smagia pažintine išvyka į Dargaičius, kur susipažino su įvairiais laukiniais, naminiais ir egzotiniais gyvūnais. Išklausę saugaus elgesio taisykles, vaikai leidosi į emocijų kupiną kelionę pas gyvūnus, kurios metu dalijosi savo švelnumu su gyvūnais maitindami ir rodydami jiems dėmesį. Šia kelione dienos įspūdžiai dar nesibaigė, nes vakarop laukė atsisveikinimo šventė su „Žiogelių“ grupe. Visai netikėtai mažieji „Žiogeliai“ su savo auklėtojomis buvo pakviesti į salytę, kur jų laukė staigmena – susirinkę vaikučių artimieji. Tėveliai pasidžiaugė kartu praleistais metais ir pristatė vaizdinę medžiagą „Ką vaikai kalba apie auklėtojas namuose?“. Ugdytiniai pasidalijo savo mintimis, pastebėjimais, dalijosi įspūdžiais apie darželyje praleistas dienas. Vėliau visi šventės dalyviai išskubėjo į darželio kiemą, kur ugdytinių laukė dar daugiau siurprizų: tėveliai vaikus vaišino ledais ir vietoje gaminta cukraus vata, o auklėtojos vaikams įteikė „Žiogelių“ grupės ikimokyklinio ugdymo programos baigimo diplomus ir dovanėlės. Šventė buvo kupina džiaugsmo, emocijų ir šiltų akimirkų, palikusių nepamirštamus prisiminimus. Linkime visiems vaikučiams geros nuotaikos, smagių vasaros akimirkų, o būsimiems priešmokyklinukams sėkmės pradedant ilgą kelionę į mokslo ir žinių šalį. Taip pat dėkojame ir tėveliams už aktyvų bendradarbiavimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *