INTEGRUOTOS PAMOKOS MUZIEJUJE

Žmogus – ypatingas kūrinys, turintis savo ypatybių ir išskirtinumų. Tuo kovo 16 d. galėjo įsitikinti 8-10 klasių mokiniai  patys. Daugelyje pamokų yra kalbama apie žmogų, jo asmenybę, sandarą, orumą, laikinumą, trapumą, bet praktika padeda viską suvokti giliau ir geriau. 

Mokiniai turėjo galimybę pamatyti gyvybės pradžią, padarinius, kai savo kūno nesaugai, sužinoti, kaip atpažinti galimus sveikatos sutrikimus, prisiminė, ką daryti užspringimo atveju ir dar daug kitos informacijos. 

Visa šia informacija dalinosi Šiaulių ligoninės pataloginės anatomijos muziejaus darbuotoja.  

Dabar pamokose bus aiškiau ir suprantamiau, kai bus kalbama apie žmogų, nes mokiniai galės remtis jau turimomis ne tik teorinėmis žiniomis, bet ir muziejuje įtvirtintomis praktiškai. 

Mokytojos Ilona Kazlauskienė ir Irena Liutkevičienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *