„GERUMAS MUS VIENIJA“

Šiais metais Advento keliu žengiame kitaip, nei įprastai. Šiais metais įsijungėme į Carito paramos akciją „Gerumas mus vienija“ ir aukomis prisidėjome prie gerų darbų kūrimo.

2023-12-14 ketvirtadienį mūsų mokykloje lankėsi gausus svečių būrys ir įvyko ne tik pažintis, bet prasidėjo bendradarbiavimas su Carito organizacija. Mūsų mokykloje lankėsi viešnios iš Šiaulių vyskupijos ir Kužių parapijos Carito organizacijų.

Moterys dalinosi savo patirtimis, kur, kaip ir kam padeda, kokia savanorystė reikalinga ir pasidalino, kaip galėtų padėti mūsų mokyklos mokiniai, kokios pagalbos gali suteikti ir jie, norėdami prisidėti savo gerais darbais prie gražesnio rytojaus kūrimo.

Sužinojome, kad vyriausia Kužių savanorė Carite svanoriauja jau 26 metus. Kad kiekvienas esame kviečiamas ilgalaikei ar trumpalaikei savanorystei, o Kužių Carite apsilankyti galime kiekvieną  trečiadienį nuo 10 iki 12 val.

Dėkojame Dalei G. ir Zitai B. iš Šiaulių, Ingridai K. ir Bronei Z. iš Kužių už padovanotas žinias, patirtis, pasidalinimus, laiką ir šilumą, kuriais dalinosi mūsų mokykloje su bendruomene.

Dėkojame visiems prisidėjusiems savo aukomis ir skyrusiems laiko šiam susitikimui.

Tikybos mokytoja I. Liutkevičienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *