„GEDULO IR VILTIES DIENA“ PAŽYMĖTA TRADICINIU ISTORINIŲ SKAITYMŲ KONKURSU

    Birželio 14 d. Kužių mokykloje vyko respublikinis skaitovų konkursas „Istoriniai skaitymai. Istorija poezijoje ir prozoje“. Konkurso tikslas – ugdyti kūrybišką, mąstančią asmenybę, besidominčia ir besididžiuojančia Lietuvos istorija. Konkurse dalyvavo 24 mokiniai iš Vilniaus Ryto progimnazijos, Alytaus Sakalėlio pradinės mokyklos, Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos, Kėdainių r. Miegėnų pagrindinės mokyklos, Radviliškio Lizdeikos gimnazijos,  Radviliškio Vaižganto progimnazijos, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazijos, Šiaulių m. Medelyno progimnazijos, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazijos, Šiaulių r. Kužių mokyklos. Renginys skirtas Gedulo ir Vilties dienai ir kovai už Lietuvos laisvę, minint tremtinius, partizanus, Romo Kalantos, Lietuvos katalikų bažnyčios kronikos metus.

    Konkursą organizavo mokytojos Tatjana Borisevičienė ir Violeta Laurutienė. Skaitovus vertino Aurelija Kasperukienė, Šiaulių r. Švietimo pagalbos tarnybos metodininkė, komisijos pirmininkė, Rita Bielskienė, Šiaulių r. Kuţių miestelio ir Gilaičių kaimo bibliotekininkė, Laima Malakauskienė, Kužių mokyklos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė.

Konkursą globoja Šiaulių r. Kužių seniūnijos seniūnė Jolanda Rudavičienė.

Dalyvius sveikino Kužių mokyklos direktorė Žaneta Kavaliauskienė. Lietuvos Respublikos Seimo narės Rimos Baškienės sveikinimus konkurso dalyviams perdavė padėjėja Birutė Banienė. Ji pabrėžė šio konkurso svarbą ir reikšmę, pasidžiaugė mokinių, konkurso dalyvių domėjimusi istoriniu žodžiu, prisilietimu prie tremtinių, kovotojų už Lietuvos laivę  prisiminimų ir skaudžios patirties akimirkų.

Mūsų mokyklos mokiniai, konkurso nugalėtojai:

I vieta Urtė Mitrijavaitė 4 klasė, ruošė mokytojos R. Lukauskienė T. Borisevičienė

I vieta Ugnė Jokubauskaitė 6 klasė, ruošė mokytojos T. Borisevičienė, V. Laurutienė

Mokytojos Violeta Laurutienė, Tatjana Borisevičienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *