EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS „VELYKINIŲ DEKORACIJŲ GAMYBA“

Mažutis ąsotėlis – skani tyrelė. Kas? Žinoma, kiau­šinis. O kai kiaušinis spalvotas, rodos, dar gardesnis tampa. Velykos ir margučiai taip glaudžiai susiję, jog negali nė pagalvoti apie vieną, neatsiminus kito. Velykos be margu­čių – tai neįmanomas dalykas mūsų papročiuose, nors jie šiandien gana pakitę. Velykų margutis yra gyvybės, vaisingumo, derlingumo, gamtos atgimimo simbolis. O kas gi nenorėtų margučiu, o dar paties pasigamintu, pasipuošti namų?

Taigi kovo 30 dieną penktokai išskubėjo į Kužių bibliotekos organizuotą kūrybinį-edukacinį užsiėmimą „Velykinių dekoracijų gamyba“. Vaikus pasitiko bibliotekininkė Rita ir seniūnijos socialinė darbuotoja Oksana. Draugiškai pasilabinę, išklausę pasakojimą apie Vokietijoje itin populiarias velykines puošmenas, penktokai kibo į edukacinį procesą. O jis ypatingas, nes išbandyta įdomi, kruopštumo reikalaujanti technika – putplasčio kiaušinio formos dekoravimas popierinėmis servetėlėmis, kitomis grožybėmis: plunksnelėmis, žiedlapiais, juostelėmis, akutėmis. Laiko edukacijai turėjome ne tiek daug, kiek norėjosi, bet rezultatas smagus – vaikai pasigamino po du margučius – vieną sau, o kitą bibliotekai padovanojo.

Džiaugiamės maloniu bendradarbiavimu su Kužių biblioteka ir seniūnija, dėkojame už suteiktą galimybę įdomiai mokytis kitoje aplinkoje, būti mokomiems kitų žmonių.  Mokinių patirtis, įgyta edukaciniame užsiėmime, padės jiems ne tik ugdymosi procese, bet ir gyvenime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *