EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS BIBLIOTEKOJE

Edukaciniai užsiėmimai yra  patrauklus ir smagus būdas sužinoti, išmokti, lavinti įgūdžius ir tobulinti kompetencijas. Ankstyvą rugsėjo 19 – osios rytą 1 klasės mokiniai kartu su mokytoja apsilankė Kužių bibliotekoje. Jų laukė bibliotekininkių N. Viktoravičienės ir R. Bielskienės parengtas turiningas edukacinis užsiėmimas. Jos mokiniams papasakojo apie skaitymo naudą, ką dar galima rasti bibliotekoje.  Priminė, kad knygas reikia saugoti, o viena iš priemonių – knygų skirtukas, kurį galima pasidaryti patiems. Truputis spalvoto popieriaus, sudžiovintų augalų iš lietuviškų pievų bei darželių, kūrybiškumo ir vaikų rankose jau nuostabūs knygų skirtukai. Pasigėrėję savo ir draugų darbeliais, pasižadėję vėl sugrįžti į biblioteką, pirmokai parkeliavo į mokyklą. Skirtukai tuoj atrado vietą mokykliniuose vadovėliuose. Netrukus jie taps skaitomos knygutės dalimi… 

1 klasės mokytoja                                                          Rasa Lukauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *