EDUKACINĖ PROGRAMA 1 IR 4 KLASIŲ MOKINIAMS

Sausio 24-oji – Tarptautinė edukacijos diena. Minint šią dieną siekiama priminti, kad pasaulyje yra milijonai vaikų, kurie neturi galimybės mokytis. O mes galime pasirinkti kaip galime gilinti savo žinias. Patrauklus ir visada prikaustantis dėmesį mokymo metodas pradinių klasių mokiniams yra žaidimas. Jis skatina norą dalyvauti, įsitraukti į užduotį, taip mokiniams lengviau išlaikyti dėmesį. Tad su džiaugsmu 1 ir 4 klasių mokiniai skubėjo  su savo mokytojomis E.Lingaite, R. Lukauskiene į Kužių renginių salę, kur bibliotekininkės Nijolė Viktoravičienė, Rita Bielskienė bei jų pagalbininkė Simona Pumputytė organizavo edukacinę programą. Mokiniai netradiciniais būdais statė, piešė, mėtė, skaičiavo, rungtyniavo. Buvo daug  įvairių veiklų ir visas reikėjo išbandyti. Kupini džiugių įspūdžių, grįžo į mokyklą. Aktyvūs mokymo metodai, pakeista aplinka suteikia ne tik įspūdžių, bet ir žinių, sudomina bei kelia mokymosi motyvaciją.

1 klasės mokytoja                                                                               Rasa Lukauskienė

4 klasės mokytoja                                                                               Edita Lingaitė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *