EDUKACINĖ PAMOKA ,,ŽMOGUS SU NEGALIA IRGI GALI“

2 klasės mokiniai dalyvavo  pamokoje tema „Žmogus su negalia irgi gali”. Pamoką vedė Lietuvos aklųjų bibliotekos Šiaulių  padalinio vyriausioji bibliotekininkė Danguolė Kaktavičienė. Pamokos metu vaikai susipažino su 6 herojais, kurie turi skirtingas negales, tačiau šios negalės netrukdo vaikams siekti savo svajonių ir tikslų, jiems reikia tik truputį pagalbos ir visuomenės supratingumo. Vaikai sužinojo, kad su negalia galima tapti ir sportininkais ir aktoriais ir muzikantais. Besiformuojant mūsų mažųjų pasaulėžiūrai, tai tinkamas metas ugdyti suvokimą ir natūralią pagarbą kitam „kitokiam” žmogui…Didelis dėkui Danguolei už pamoką. Lauksime kitos edukacijos apie Brailio raštą.  

 2 kl. mokytoja Silva Žukauskienė                                 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *