EDUKACINĖ IŠVYKA Į PAMARIO KRAŠTĄ

Mokiniams mokslo metai baigėsi. O mokytojai dar turi užbaigti darbus. Trumpa atokvėpio stotelė – edukacinė išvyka į Pamario kraštą. Kelionė organizuota įgyvendinant ilgalaikės pedagogų kvalifikacijos tobulinimo programos „Šiuolaikinės pamokos vadyba“ modulį „Kaip mokyti įdomiau? Pamokos kitose erdvėse“.

Atvykę į Pamario kraštą dalyvavome pažintinėje ekskursijoje pėsčiomis po Rusnės miestelį su gide. Susipažinome su Rusnės salos paveldu, išlikusiais senaisiais statiniais, salos kūrimosi pradžia, jos  istorija. Taip pat apžiūrėjome tradicinius Pamario krašto laivus ir turėjome unikalią galimybę prisiliesti prie Nacionalinės ekspedicijos – plaukėme istorinio Lietuvos laivyno vytine „Vytautas Didysis“. Plaukėme Nemunu (Atmata) pro Kumpąjį uostą  Uostadvario švyturio link. Kelionę vainikavo žolelių arbatos degustacija žolininko sodyboje, įsikūrusioje ant Pakalnės upės kranto.

Grįžome ne tik pailsėję unikalaus grožio gamtos prieglobstyje, kupini įspūdžių, bet  ir pasisėmę naujų žinių apie Pamario kraštą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *