EDUKACIJOS KUŽIŲ BIBLIOTEKOJE

Ankstų vasario 9 d. rytą, vedini smalsumo, 4a klasės mokiniai išskubėjo į Kužių biblioteką, kur jų laukė įdomūs edukaciniai užsiėmimai. Mokiniai susiskirstė grupėmis ir atliko užduotis.  Linksmiausia ir įdomiausia – „Spagečių menas“. Pirmosios išbandė mergaitės. Reikėjo iš spalvotų virvelių sukurti paveikslėlius. Atliekant šią užduotį prireikė kūrybiškumo, stropumo ir kantrybės. Paveikslėliai gavosi labai gražūs. Tuo metu kiti mokiniai susidomėję pasirinktose knygutėse ieškojo ir skaičiavo veikėjus, užrašė visas spalvas ir atspalvius. Norintieji aktyvesnės veiklos galėjo žaisti mini futbolą. Po to mokiniai pasikeitė vietomis. Tad visi galėjo išbandyti veiklas ir išrinko pačią įdomiausią. Ja tapo dar nematyti ir šiandien išbandyti darbeliai iš virvelių-spagečių.

4a klasės mokytoja                                                                             Rasa Lukauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *